Opieka nad grobami, sprzatanie grobów - Grevit - O FIRMIE

Grevit - opieka nad grobami, sprzątanie grobów - to przedsiębiorstwo zajmujące się pielęgnacją i opieką nad nagrobkami, nasze usługi obejmują: czyszczenie nagrobków, sprzątanie nagrobków, pielęgnacja i opieka nad pomnikami. W swojej ofercie posiadamy również wieńce, wiązanki, kwiaty,stroiki na wszystkich świętych, znicze i inne ozdoby. Dzięki internetowej platformie łatwo zamówisz kompleksową usługę czyszczenia nagrobków wraz z dostarczeniem dowolnie wybranej wiązanki lub wieńca i dodatkowo zlecisz zapalenie znicza. Każdą z tych rzeczy możesz również zamówić oddzielnie. Wszystkie produkty dostarczymy na dany nagrobek lub na podany adres. Obsługujemy cmentarze komunalne i parafialne. Śląsk jest naszym głównym obszarem działania i nieustannie powiększamy nasz zasięg.

Naszą największą wartością są zadowoleni klienci, z którymi utrzymujemy stały kontakt i dbamy by każde, realizowane dla nich, zlecenie było na wysokim, powtarzalnym poziomie. Możemy pochwalić się, iż do tej pory 100% klientów jest zadowolonych z naszych usług i współpracują lub deklarują dalszą współpracę. Grevit - opieka nad grobami, sprzątanie grobów Katowice i woj. śląskie - Zapraszamy!

                                              

 

Misja 

 Nasza firma to platforma, dzięki której wszystkie osoby mogą w wygodny sposób sterować zadaniami i kontrolować efekty działań, oszczędzając w ten sposób swój cenny czas. Najwyższa jakość usług i produktów oraz prosta obsługa platformy sprawia, że współpraca z nami to czysta przyjemność. Jesteśmy po to by odpowiedzieć na potrzeby osób chcących pielęgnować pamięć o bliskich zmarłych a z różnych powodów nie są w stanie tego czynić. To czym się kierujemy to przewyższanie oczekiwań i brak niezadowolonych klientów

 

Wizja

        Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera nie tylko na rynku śląskim, celem jest objęcie naszymi usługami teren całej Polski i dopasowanie oferty do każdego klienta. Wizja firmy Grevit - opieka nad grobami w przyszłości to dostępność usług i produktów dla każdego, zarówno pod względem geograficznym jak i finansowym.

 

Opieka nad grobami - miejscowości i powiaty, w których działamy:

Miasto Będzin

Miasto Bielsko-Biała

Miasto Chorzów

Miasto Jaworzno

Miasto Katowice

Miasto Mysłowice

Miasto Siemianowice Śląskie

Miasto Skoczów

Miasto Sosnowiec

Miasto Tychy

------------

Powiat bielski (m.in. Szczyrk, Bestwina, Buczkowice, Czechowice Dziedzice, Jasienica, Jaworze)

Powiat mikołowski (m.in. Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Orzesze.)

Powiat pszczyński (m.in. Pszczyna, Kobiór, Goczałkowice-Zdrój, Miedźna, Pawłowice, Suszec)

Powiat bieruńsko-lędziński (m.ni. Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski)

Powiat oświęcimski (m.in. Oświęcim, Brzeszcze, Kęty)

 

Grevit - Opieka nad grobami, sprzątanie grobów Katowice i woj. śląskie. Zapraszamy! 

 

Copyright © Grevit.pl 2012 
All rights reserved. Kopiowanie lub rozpowszechnianie treści bez zgody właściciela zabronione.

Design and coded by SOLVET